piątek, 21 grudnia 2012

ZIMOWE IMPREZY BIBLIOTECZNE 2012

ZAJĘCIA EDUKACYJNE. W dniu 6 grudnia 2012 roku odbyły się zajęcia edukacyjne  pt.: „Święty Mikołaj – kto to taki? Co wiemy na temat Świętego”. Uczestnicy zajęć przy pomocy komputerów jak i książek wyszukiwali informacji na temat Świętego Mikołaja. Chętni wzięli udział w błyskawicznym konkursie wiedzy o Św. Mikołaju. Na koniec młodzież wykonała dekoracje świąteczne.


ZAJĘCIA PLASTYCZNE. W dniu 11 grudnia 2012 roku odbyły się zimowo-świąteczne  zajęcia plastyczne pt.: „Dekoracje świąteczne”. Uczestnicy wykonywali ozdoby choinkowe, którymi przystroiły bibliotekę. Przy dekorowaniu sali zabawy było co niemiara.


„Boże Narodzenie – wczoraj i dzisiaj”. ZAJĘCIA EDUKACYJNE. W dniu 20 grudnia 2012 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące historii, tradycji i zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież biorąca udział w spotkaniu wyszukiwała w książkach i czasopismach informacji na temat zbliżających się świąt. Podsumowaniem spotkania były opowieści o świętach w domach uczestników zajęć oraz quiz wiedzy o Bożym Narodzeniu. Na koniec złożono sobie wspólne życzenia, które dotyczyły głównie wspaniałych prezentów pod choinką.